+48 500-001-545 lub +48 507-697-423 biuro@mbc-tech.pl

AUTOMATYKA I ROBOTYKA

PROJEKTUJEMY I DOSTARCZAMY PRZYSZŁOŚĆ !

Dynamiczny rozwój przemysłu spowodował wzrost wymagań w stosunku do produkcji a skomplikowane procesy technologiczne zaostrzyły normy odnośnie jej jakości i wydajności.

Automatyzacja i robotyzacja produkcji to dziś konieczny kierunek rozwoju wielu przedsiębiorstw. Obniżenie czasu i kosztów produkcji, wzrost poziomu bezpieczeństwa i niezawodności działania, zwiększona wydajność pracy, optymalne zarządzanie procesem i jego pełna kontrola, to korzyści wynikające z wdrożeń.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby oraz dbałość o konkurencyjność swoich Klientów, jako MBC Tech dostarczamy najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania mające realny wpływ na jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji.

Oferujemy automatyzację procesów produkcyjnych oraz budowę zrobotyzowanych stanowisk przy wykorzystaniu robotów m-ki ABB i KUKA.

Zautomatyzujemy dla Ciebie procesy m.in.:
– znakowania i etykietowania,
– czyszczenia,
– transportu,
– spawania,
– zgrzewania,
– klejenia,
– cięcia,

Nasz zespół MBC Tech pozostaje do Twojej dyspozycji, zaprojektujemy i zbudujemy zrobotyzowane linie produkcyjne i stanowiska robocze dostosowane do Twoich potrzeb. Wykonujemy prototypy oraz maszyny i urządzenia na podstawie Twojego pomysłu lub na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Projekt – Budowa – Modyfikacje – Modernizacje – Serwis

ABB

KUKA

Adres

Główne biuro:

MBC Tech
ul. Mazurska 42/6
Szczecin
NIP: 8513180862

Biuro coworkingowe w Warszawie:

VARSO TOWER
ul. Chmielna 73
Warszawa Centrum

Kontakt telefoniczny

500-001-545

507-697-423

502-666-224

Email

biuro@mbc-tech.pl

store@mbc-tech.pl

serwis@mbc-tech.pl

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!