+48 500-001-545 +48 507-697-423 biuro@mbc-tech.pl

Budowa i MODERNIZACJA maszyn

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i modernizacji maszyn i urządzeń przemysłowych dla wielu branż przemysłu, realizując indywidualne potrzeby Klientów. Posiadamy biura projektowo-wykonawcze w zakresie prac: inżynierii przemysłowej, mechanicznej, elektrycznej, produkcji, środowiska i robotyki.

Realizujemy projekty na specjalne, jednostkowe zapotrzebowania modernizacyjne, usprawniające, modyfikujące oraz prototypy, wszystkie dostosowane do zwiększających się wymogów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa. 

Wytwarzane przez nas urządzenia są wynikiem szczegółowych analiz potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Już na wstępnym etapie konsultacji i planowania angażujemy naszych ekspertów gwarantując specjalistyczne doradztwo konstrukcyjne, inżynieryjno-techniczne i technologiczne. Wspólne ustalenia przedprojektowe, cele, założenia i priorytety oraz analizy ekonomiczne wyznaczają kierunek realizacji danego projektu.

Projektujemy za pomocą zaawansowanych narzędzi 2D i 3D, zaczynając od szkiców koncepcyjnych, poprzez wybór odpowiedniej technologii i techniki wytwórczej. Wirtualny prototyp poddawany jest analizom pod względem wydajności, ergonomii, ryzyka, MES, FMEA.

Urządzenia spełniają wszystkie wymogi Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz zasady bezpieczeństwa użytkowania. W standardzie gwarantujemy wysoką jakość i ergonomię użytkowania.

Dokumentacja projektowa przedstawia rozwiązania technologiczne przewidziane dla planowanej inwestycji i stanowi podstawę do uzyskania opinii, uzgodnień, pozwoleń i zatwierdzeń (np.UDT).

Nasze urządzenia pozwalają na integrację standardowych systemów i komponentów ze spersonalizowanymi procesami produkcyjnymi.

Nasza oferta składa się z następujących elementów składowych:

– kompleksowa dokumentacja: projektowa, wykonawcza, kosztorys (mechanika, elektryka,  automatyka);
– budowa, uruchomienie, testy;
– dokumentacja DTR, deklaracja zgodności CE, instrukcja użytkowania i inne niezbędne inne certyfikaty;
– relokacja do Klienta, uruchomienie i szkolenie operatorów.

Potrzebujesz usprawnień, modernizacji a może masz swój pomysł na urządzenie, który chciałbyś zrealizować ?

Zapraszamy do kontaktu:  biuro@mbc-tech.pl

Adres

Główne biuro:

MBC Tech
ul. Mazurska 42/6
Szczecin
NIP: 8513180862

Biuro coworkingowe w Warszawie:

VARSO TOWER
ul. Chmielna 73
Warszawa Centrum

Kontakt telefoniczny

500-001-545

507-697-423

502-666-224

Email

biuro@mbc-tech.pl

store@mbc-tech.pl

serwis@mbc-tech.pl