+48 500-001-545 lub +48 507-697-423 biuro@mbc-tech.pl

Job Router

Jedna platforma – niekończące się możliwości.
Rozpocznij transformację dzięki platformie cyfrowej automatyzacji procesów JobRouter®.

JobRouter® jest uniwersalną i wszechstronną platformą do zarządzania procesami i przepływem pracy, w której można zamodelować i uruchomić obsługę dowolnego procesu biznesowego. Unikalna architektura i cechy funkcjonalne systemu JobRouter® umożliwiają praktyczną realizację podejścia procesowego i osiągnięcie wymiernych korzyści biznesowych w wyjątkowo skuteczny i efektywny sposób.

Platforma typu low-code
Zapomnij o izolowanych rozwiązaniach i sztywnych aplikacjach. Dzięki naszemu projektantowi procesów, zindywidualizowana automatyzacja procesów cyfrowych staje się dziecinnie prosta.

Automatyzacja procesów
Zoptymalizuj pracochłonne zadania, automatyzując wszystkie powtarzające się procesy. Uzyskasz większą przejrzystość i kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej!

Cyfrowe biuro
Przenieś swój biznes na nowy poziom. Połączyć wewnętrzne i zewnętrzne procesy, uprość czasochłonne zadania, takie jak tworzenie dokumentów, ich zatwierdzanie lub elektroniczny podpis bezpośrednio na ekranie!

Zarządzanie dokumentami
Biuro bez papieru to Twój priorytet? Dzięki doskonałym komponentom zarządzania dokumentami i treścią w platformie JobRouter® nie tylko redukujesz ilość papieru w swoim biurze, ale również praca staje się bezproblemowa i bardziej wydajna.

Optymalizacja środowiska IT
JobRouter® łączy wszystkie systemy, aplikacje i użytkowników w całym przedsiębiorstwie – zapewniając większą elastyczność pracy i łatwość obsługi!

Szybka implementacja procesów
Czas ma znaczenie. Wybierz jeden z naszych predefiniowanych szablonów JobRouter® Solution Templates, dostosuj go do swoich potrzeb biznesowych i ruszaj w drogę – cyfrowo!

Adres

Główne biuro:

MBC Tech
ul. Mazurska 42/6
Szczecin
NIP: 8513180862

Biuro coworkingowe w Warszawie:

VARSO TOWER
ul. Chmielna 73
Warszawa Centrum

Kontakt telefoniczny

Szybki kontakt!
+
Wyślij!