ELEMENTY NAPĘDU

Nasze usługi są dedykowane dla przedsiębiorstw, które w swoich rozwiązaniach wykorzystują napędy pasowe lub łańcuchowe, przekładnie zębate, sprzęgła, przeguby, śruby trapezowe oraz listwy modułowe.

Nasi specjaliści techniczni służą pomocą w wyborze odpowiednich części, udzielając porad zarówno dla nowo projektowanych, jak i już istniejących aplikacji. Gdy standardowy asortyment nie spełnia oczekiwań, jesteśmy w stanie wykonać potrzebne elementy na zamówienie, bazując na dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej. Większość zamówień realizujemy bezpośrednio z naszego magazynu, który jest jednym z najlepiej zaopatrzonych w Europie. Przykładamy wszelkich starań, aby dostarczany przez nas towar oraz usługi były najwyższej jakości.

 

  • Oferujemy wsparcie w zakresie projektowania i kontroli napędów pasowych, które będą najbardziej efektywne dla Państwa zastosowań. Nie tylko dostarczamy komponenty, ale również doradzamy, jak prawidłowo zamontować koła i napiąć pas. Jeśli są Państwo zainteresowani zaprojektowaniem napędu pasowego, udostępnimy bezpłatne oprogramowanie do obliczeń Design Flex® Pro ™ GATES.

 

  • Dysponujemy jednym z najlepiej zaopatrzonych magazynów w Europie, co pozwala nam dostarczyć prawie każdą część, którą znajdą Państwo w naszym katalogu, w krótkim czasie. W większości przypadków towar wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu, co znacznie skraca czas dostawy. Pozycje magazynowe wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych, a artykuły, które nie są stałą pozycją magazynową, w ciągu 2 - 4 tygodni.

 

  • Jeśli w swoim zastosowaniu nie mogą Państwo użyć koła łańcuchowego z katalogu, dostosujemy je do Państwa potrzeb poprzez obróbkę skrawaniem lub obróbkę cieplną, aby można je było natychmiast zamontować w maszynie. Wykonujemy również koła na zamówienie, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, z wybranego materiału i z wymaganym wykończeniem powierzchni.

 

  • W naszym asortymencie mamy trzy typy łańcuchów rolkowych, od klasy premium, przez standard, po ekonomiczną. Oferujemy również łańcuchy z zabierakami do zastosowań transportowych. Nasze duże stany magazynowe gwarantują szybkie dostawy. Wykonanie specjalnych łańcuchów zgodnie z wymaganiami projektu zlecamy bezpośrednio producentom.
ELEMENTY NAPĘDU

Umów spotkanie lub porozmawiaj z naszymi ekspertami

Szybki kontakt!
+
Wyślij!