MBC Tech - Innowacje, które napędzają Twój biznes !

Poznajmy się...

team

Jesteśmy MBC Tech niewielką, rodzinną firmą o ogromnych możliwościach. Nasza historia zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy grupa inżynierów z rodzinnego grona z pasją do technologii postanowiła stworzyć firmę, która mogłaby przyczynić się do rozwoju usług technicznych dla przemysłu. Od tego czasu nieustannie dążymy do doskonałości, dostarczając naszym Klientom (na terenie całego kraju) najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie modernizacji energetycznych: m.in. układy kogeneracyjne, magazyny energii, instalacje PV, nanotermoizolacje oraz zaopatrzenia dla przemysłu m.in. podzespoły automatyki, elementy napędu, systemy przenośników, systemy stanowisk montażowych i ogrodzenia ochronne.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania, które pomagają naszym Klientom zwiększać efektywność i oszczędzać zasoby.

Przez lata udało nam się zbudować silną reputację jako zaufany dostawca usług technicznych i zaopatrzenia dla przemysłu. Ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle dążymy do doskonałości i nieustannie poszukujemy nowych sposobów na sprostanie wyzwaniom naszych Klientów.

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą innowacyjnych usług i produktów, które mogą przyspieszyć rozwój Twojego biznesu i przyspieszyć Twój sukces.

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu! Przykładamy najwyższą staranność do każdego aspektu procesu produkcyjnego i wykonawczego nawet w przypadku najdrobniejszych szczegółów. Nasze działania są w pełni skoncentrowane na spełnianiu potrzeb i gwarantowaniu satysfakcji naszych Klientów.

20190316_123255
20180105_101257
20190320_155908
20180111_132755
20190119_124021
to my (Copy)

Umów spotkanie lub porozmawiaj z naszymi ekspertemi:

Szybki kontakt!
+
Wyślij!