+48 500-001-545 lub +48 507-697-423 biuro@mbc-tech.pl

Ogrodzenia ochronne 

Do wyboru przedstawiamy dwa typy ogrodzeń ochronnych:

1.  Stalowe ogrodzenia ochronne szwedzkiej firmy Axelent, która posiada bogate doświadczeniu w produkcji ogrodzeń, pełniących funkcję osiatkowania maszyn, ścianek działowych do zakładów przemysłowych i magazynów.

Wiemy jak kosztowne są przestoje w produkcji i mamy świadomość konsekwencji zaniedbań w obrębie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie sprawdzonych i atestowanych ogrodzeń maszyn.

Naszym niewątpliwym atutem jest to, że posiadamy własny magazyn wyposażony w system ogrodzeń maszyn oraz zespół montażystów. Dzięki temu oferujemy szybkie terminy realizacji również z montażem.

2. Ogrodzenia na bazie profili aluminiowych niemieckiego producenta Item – ogrodzenia ochronne, drzwi, obudowy, osiatkowanie maszyn i kabiny dla maszyn projektujemy i wykonujemy wg indywidualnych wymagań Klienta.

Proponowane rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne i ekonomiczne. Oferujemy różnego rodzaju wypełnienia, szeroką gamę akcesoriów i elementów złącznych.

Dla większego bezpieczeństwa, ogrodzenia maszyn możemy wyposażyć w zaczepy typu bezpiecznego.

Modułowość systemu zapewnia możliwość dowolnego łączenia i rozbudowywania.

Oba typy spełniają aktualne normy EN i mogą być stosowane zarówno do odgrodzenia stref niebezpiecznych na produkcji, jak i do wydzielenia powierzchni magazynowych.

Katalogi

Zamknięcia mechaniczne i wyłączniki bezpieczeństwa

Normy bezpieczeństwa i testy wytrzymałościowe

Materiały

Szybki kontakt!
+
Wyślij!