STANOWISKA MONTAŻOWE

Nasza propozycja obejmuje bogaty wybór stanowisk montażowych, stołów do pracy oraz wózków do transportu. Realizujemy także kompleksowe linie montażowe. W konstrukcji różnorodnych struktur stosujemy modułowy system profili aluminiowych. Dzięki rowkom umieszczonym wzdłuż profili, system ten umożliwia łatwą i niezwykle szybką konstrukcję bez potrzeby specjalistycznych narzędzi. Wiedza i doświadczenie naszego działu konstrukcyjnego pozwalają na dobranie odpowiedniego profilu i połączenia dla konkretnej aplikacji.

Stanowiska mogą być wykonane w wersji ESD (antystatycznej), co eliminuje ryzyko uszkodzeń spowodowanych ładunkami elektrostatycznymi. Istnieje również możliwość regulacji wysokości hydraulicznej (mechanicznej lub elektrycznej).

 

Klasyfikacja profili aluminiowych:

MB - to system profili aluminiowych z rowkami, obejmujący pięć głównych serii (5, 6, 8, 10, 12) wraz z dodatkami (elementy łączące, wypełnienia, uchwyty, nogi itd.). Jest to uniwersalny system, który jest odpowiedni do konstrukcji pokryw, ram, wózków,

WBS - to system stołów roboczych, który pozwala na tworzenie stołów zgodnie z wymaganiami klienta. Stoły mogą być indywidualne lub mogą stanowić element linii montażowych.

LPS - to system rurowy do produkcji smukłej, bazujący na rurach aluminiowych o średnicy 30 mm. Ten system jest najczęściej stosowany do konstrukcji półek gradientowych, tac międzyoperacyjnych lub wózków.

XMS - składa się z profili aluminiowych z zamkniętymi rowkami i minimalnymi promieniami. Jest przeznaczony do konstrukcji urządzeń w czystych pomieszczeniach, takich jak precyzyjna inżynieria lub laboratoria.

TPS - jest przeznaczony do konstrukcji schodów i podestów. Specjalne profile umożliwiają konstrukcję schodów, podestów i szyn z minimalnymi otwartymi szczelinami, co zmniejsza ryzyko obrażeń.

STANOWISKA MONTAŻOWE

Umów spotkanie lub porozmawiaj z naszymi ekspertami

Szybki kontakt!
+
Wyślij!